پاورمتر DPM10

این پاورمتر دیجیتال در جهت رفع نیازهای صنعت برق و اتوماسیون کشور تهیه شده و می تواند پارارمترهای یک شبکه سه فاز یا تک فاز را محاسبه و در سه حالت آنها را منتشر نماید.

این وسیله، یک محصول با امکانات متعدد است. از مهمترین ویژگی ها آن قابلیت تنظیم و برنامه ریزی بر اساس خواسته ها و نیازهای محل نصب و استفاده کننده می باشد. در حالت کلی قابلیت اندازه گیری رنج وسیعی از پارامترهای یک شبکه سه فاز را دارا می باشد که بنا با خواسته مشتری می توان آن را بصورت ویژه با قابلیت خاص در آورد.

این تجهیز پارامترهایی از قبیل توان اکتیو، راکتیو و ظاهری، جریان موثر، ولتاژ موثر، ضریب توان، انرژی های ورودی و خروجی اکتیو و راکتیو، فرکانس و زاویه ها را در یک شبکه تک فاز یا سه فاز بوسیله مبدل های داده قوی با دقت بالا اندازه گیری می کند.

این دستگاه از طریق ترمینال های ورودی جریان و ولتاژ ، قابلیت دریافت جریان متناوب در بازه صفر تا یک آمپر و همچنین ولتاژ متناوب در بازه 0-600 ولت را داراست . مقادیر اندازه گیری شده در دو شکل داده دیجیتال و آنالوگ و نمایشگر LCD، قابل ارائه است .

خروجی داده دیجیتال بر روی بستر سریال RS485 و RS232 با پروتکل Modbus ارائه می گردد. تنظیمات مورد نیاز از طریق صفحه نمایشگر قابل پیکربندی است و لیست رجیسترهای قابل دسترس نیز در برگه اطلاعات این محصول ارائه گردیده است .

علاوه بر خروجی دیجیتال ، 3 خروجی آنالوگ قابل برنامه ریزی نیز در این تجهیز در نظر گرفته شده که بسته به نیاز می توان هر خروجی را به یکی از پارامترهای اندازه گیری شده اختصاص داد. بازه خروجی های آنالوگ 4-20 میلی آمپر می باشند.

صفحه نمایش کریستال مایع روی این وسیله نیز همه پارامترهای اندازه گیری شده را نمایش می دهد و با کلید های تعبیه شده بر روی آن می توان تنظیمات مختلف دستگاه را تغییر داد.

ولتاژ تغذیه دستگاه 48 ولت DC در نظر گرفته شده است. البته درصورت سفارش در رنج های دیگر ، امکان ارائه آن با ولتاژ تغذیه 110VDC و یا 220VAC نیز وجود دارد .

پارامترهای قابل تنظیم در رجیسترهای این پاورمتر شامل :

تاریخ فعلی ، تاریخ شروع و تاریخ انتها ( ثانیه، دقیقه، ساعت، روز، ماه و سال)،
پارامترهای مسیر دیجیتال (نرخ، بیت توازن، آدرس، شماره پورت)
و تنظیم جریان های خروجی می باشند .

جهت نگهداری زمان بر روی سیستم یک عدد باتری با طول عمر حدود 5 سال در نظر گرفته شده است . قاب این پاورمتر در ابعاد استاندارد 96X96mm2 در نظر گرفته شده است که می تواند بر روی پنل های استادارد نصب شود.

خانه