• ۰۵۱۳۵۴۲۳۱۸۴-۷
  • مشهد، بزرگراه آسیایی ، پارک علم و فن آوری خراسان رضوی ،ساختمان پیمان خطوط شرق
  • شنبه تا چهارشنبه، 8:00 تا 16:00

فهرست مطالب

عقد تفاهم نامه مابین شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد و شرکت پیمان خطوط شرق

  • تاریخ انتشار: 2 شهریور 1399
  • دسته بندی: اخبار

عقد تفاهم نامه مابین شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد و شرکت پیمان خطوط شرق

مدیر عامل شرکت پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد (خانگیران) ، سید مجید منبتی و هیئت همراه در نشستی، با موضوع بررسی نیازهای فناورانه و تبادل دانش و فناوری، از بخشهای مختلف شرکت پیمان خطوط شرق بازدید کرده و درخصوص موضوعات فناورانه با اعضای هئیت مدیره شرکت پیمان خطوط شرق به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در حاشیه این بازدید که عصر روز چهارشنبه مورخ ۲۹ مرداد ماه و در حوزه گاز و ارائه نیازهای فناورانه برگزار گردید، سید مجید منبتی اعلام کرد : حمايت پالايشگاه خانگيران از شركت دانش بنيان پیمان خطو ط شرق در راستاي تحقق جهش توليد و ایجاد اشتغال خواهد بود.

ایشان در ادامه افزود : به منظور حمایت از ارائه ايده هاي خلاقانه، اشتغال جوانان و نیز رونق توليدات داخلي كشور و همچنین دارا بودن توانایی و ظرفیت فناورانه طی بازدید انجام شده از شرکت دانش بنیان پیمان خطوط شرق و نیز دارا بودن شاخص توانمندی پژوهش، تحلیل و طراحی تجهیزات به خصوص در حوزه الکترونیک و ابزار دقیق، تفاهم نامه همکاری به زودی منعقد خواهد گردید.
سيد مهدی مدنی مديرعامل شركت پیمان خطوط شرق درادامه بازدید، با ابراز خرسندی از رشد تولید در شرکت اظهار کرد : اقتصاد مقاومتي و جهش تولید با توجه به تحریمهای ایجادشده تبدیل به فرصتی مغتنم و منجر به رشد چشمگیر تکنولوژی روز دنیا در این شرکت گردیده است که با تلاشهای صورت گرفته، درصدد توانمندسازی و ساخت تجهیزات مورد نیاز داخل کشور هستیم تا دیگر نیاز به خروج ارز جهت تهیه تجهیزات نداشته باشیم.

گفتنی است این تفاهم نامه در راستای ایجاد طرح های تحقیقاتی و توسعه فناوری مورد نیاز و همچنین ایجاد زمینه های مناسب جهت بکارگیری از توانمندیها و خدمات در حوزه نفت وگاز، درخصوص تبادل افکار و اطلاعات اجرا می شود.

×

سرویسهای خبری