شرکت مهندسی برق و ارتباطات

پیمان خطوط شرق

تامین کالا و تجهیزات

 

شرکت PKS در راستای تهیه و تامین کلیه کالاها و تجهیزات اختصاصی صنایع برق ، نفت و گاز و پتروشیمی و ارائه خدمات یکپارچه در این زمینه ، با توسعه بخش بازرگانی و ایجاد روابط مناسب تجاری با کمپانی های معتبر اروپایی و آسیایی توانسته نیازمندی های این صنایع را با موفقیت تهیه و تحویل نماید و با افتخار آماده ارائه هر گونه خدمات در زمینه تهیه و تامین کالاهای اختصاصی مورد استفاده در این صنایع میباشد.

 

  

   RTU

 

 

Projects_1

  Remote Terminal Unit با برندABB که از معتبرترین برندهای موجود در این زمینه می باشد توسط لینکهای ارتباطی این شرکت تهیه و با       گارانتی معتبر عرضه می گردد.


   نرم افزار

 

Projects_1

  نرم افزارهای Networmanager و Zenon توسط متخصصین این شرکت قابل تهیه و ارائه می باشد که در مورد نرم افزار Zenon لیسانسی       بنام مشتری از ایران صادر می گردد.


   PLC (Power Line Carrier) and fiber

 

Projects_1

  جهت ارسال دیتا از سیستمهای قدرت، برندهایی چون  Dimat و Selta و حامل های فیبر نوری با برند ZTT  با گارانتی معتبر قابل تهیه و ارائه   می باشد.

 

   رله های حفاظتی

 

 

Projects_1

 

  رله های حفاظتی از برند های معتبر مانند ABB, Siemens, GE از طریق لینکهای معتبر و دارای گارانتی تهیه و تأمین می گردد.


   نرم افزار

 

 

Projects_1

 

  نرم افزارهای MicroSCADA (ABB), Sicampas , GENESIS (GE), و Zenon قابل تهیه و ارائه می باشد. در مورد نرم افزار Zenon     لیسانس به نام مشتری از ایران صادر می گردد.


   GPS

 

 

Projects_1

 

  این شرکت در زمینه تهیه سیستم های GPS از برندهای معتبری همچون meinberg و Tekron در انواع مختلف و بنا به نیاز روز کالا را   تهیه و با گارانتی معتبر به مشتری ارائه می نماید.


   سرور و کامپیوترهای صنعتی

 

 

Projects_1

 

  شرکت پیمان خطوط شرق با استفاده از برند های معتبر HP و IEI در زمینه تولید سرور و کامپیوترهای صنعتی با توجه به به روزترین         مدل ها اقدام به تهیه و ارائه این محصولات می نماید.

 

 

   ذیلا به تعدادی از نمونه پروژه های انجام شده اشاره می شود :

 

  • پروژه تامین رله های حفاظتی از برند areva
  • پروژه تهیه  و تأمین 500 بشکه روغن ترانسفورماتور

   جهت نمایش لیست کامل پروژه ها اینجا کلیک کنید