شرکت مهندسی برق و ارتباطات

پیمان خطوط شرق

پروژه های اتوماسیون پست و رله های حفاظتی

 

شرکت پیمان خطوط شرق با یک دهه سابقه درخشان ، افتخار دارد که در پهنه وسیع و گسترده کشور بزرگ ایران بیش از صد ها خدمت مشاوره ای ، مهندسی ، طراحی و ... را در قالب پروژه های مختلف و متنوع ارائه کرده است .

 

اتوماسیون پست و رله های حفاظتی

 

   پروژه DSC پست 230/63/20 کیلو ولت سراوان

 

Projects_1

  DCS سراوان از جمله پروژه های اتوماسیون پست بر اساس برند ABB - RTU با پروتکل LON بوده است. طراحی و اجرای نرم افزار پست فوق از پیش   صورت گرفته بود که در نهایت به منظور اجرای عملیات FAT، راه اندازی سیستم در سایت، ریختن configuration بر روی رله ها و انجام تسهیلات مورد نیاز   آن، راه اندازی باس و metering آن به شرکت پیمان خطوط شرق واگذار شد. در این راستا عملیات commissioning، تست و تحویل دهی این پروژه را نیز   انجام شده و به کارفرما تحویل گردیده است.

              

  شرکت برق منطقه ای سیستان و بلوچستان


   پروژه پست های 132/20 کیلوولت اخلمد و فارمد

 

Projects_1

  در این زمینه اجرای DCS پست های 132/20 کیلوولت چناران و رضوان (اخلمد و فارمد) با استفاده از سیستم GE (رله های GE و نرم افزار GENESIS ) به     عهده این شرکت واگذار شد. هم اکنون این پروژه به اتمام رسیده و تحویل گردیده است. 

              

   شرکت برق منطقه ای خراسان

 
     

   پروژه عسلویـــــه

 

Projects_1

  در مجموعه پتروشیمی دماوند در عسلویه ، اتوماسیون بخش 20  کیلوولت سه پست 230/20  کیلوولت با استفاده از رله های برند  Siemens  و نرم افزار     اتوماسیون SICOMPAS  و  SICOMPAS CC با پروتکل ارتباطی IEC61850 به عهده این شرکت قرار گرفت که پس از مدت زمان کوتاهی تحویل کارفرما     گردیده و در حال بهره برداری میباشد.

              

            پتروشیمی دماوند

 

   پروژه ایران خودروی خراسان

 

Projects_1

  موضوع این پروژه عملیات coordinate و رلیاژ پست توزیع مجموعه ایران خودروی خراسان می باشد که از 04/1388 آغاز شده و در 08/1388 پایان           پذیرفت. به طور کلی عملیات coordinate کردن رله های حفاظتی فیدرهای 20  کیلو ولت و کلیدهای 400 ولت و نیز انجام تست functionality برای         فانکشن های حفاظتی در مجموعه کاری شرکت پیمان خطوط شرق می باشد.

              

    شرکت ایران خودروی خراسان


   پروژه نیروگاه شریعتی

 

Projects_1

  در این پروژه عملیاتcoordinate کردن رله های حفاظتی و نیز تست بریکر و تجهیزات LV به عنوان پیمانکار فرعی شرکت رعد نیروی تابان توسط این شرکت   ظرف مدت 3 ماه انجام شد.

              

   شرکت مدیریت تولید برق شریعتی مشهد


   پروژه نیروگـــاه مشهـــــد

 

Projects_1

  این پروژه شامل تأمین ، نصب و راه اندازی حفاظت واحد های الین نیروگاه مشهد می باشد که در آن عملیات طراحی، نصب و اجرا برای یک واحد و تأمین     کالا برای واحد دیگر الین با استفاده از رله ABB-REG670 صورت پذیرفت. مراحل SAT توسط این شرکت انجام و پروژه تحویل گردید.

              

    شرکت مدیریت تولید برق مشهد