• ۰۵۱۳۵۴۲۳۱۸۴-۷
  • مشهد، بزرگراه آسیایی ، پارک علم و فن آوری خراسان رضوی ،ساختمان پیمان خطوط شرق
  • شنبه تا چهارشنبه، 8:00 تا 16:00

فهرست مطالب

مطالب برگزاری نخستین جلسه رسمی هیئت مدیره انجمن شرکت های دانش بنیان خراسان رضوی

  • تاریخ انتشار: 29 تیر 1398
  • دسته بندی: مجله

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، صبح سه شنبه ۱۷ اردیبهشت، نخستین جلسه رسمی هیئت مدیره انجمن شرکت های دانش بنیان خراسان رضوی با حضور تمام یازده عضو هیئت مدیره این انجمن برگزار شد.
مهدی مدنی، رئیس هیئت مدیره انجمن شرکت های دانش بنیان خراسان رضوی در خصوص این جلسه عنوان کرد: پیرو برگزاری مجمع عمومی موسسین انجمن، هیئت مدیره مکلف شده تا در کمتر از یک هفته جلسه هیئت مدیره را تشکیل داده و سمت های این اعضا مشخص شود.
وی با اشاره به روند برگزاری جلسه، ابراز کرد: پس از معرفی کامل اعضا، جلسه به ریاست آقای چمنیان، یکی از اعضای غیر کاندیدا آغاز شد.
مدنی تصریح کرد: در ادامه برای انتخاب رئیس، اعضا وارد رای گیری شدند که اینجاب با اکثریت آرای موافق به عنوان رئیس انجمن انتخاب شدم.
وی در خصوص سمت سایر اعضا هیئت مدیره انجمن نیز عنوان کرد: رای گیری نیز برای انتخاب نائب رئیسی از میان آقایان روشنک و تقوایی به عنوان دو کاندیدای سمت برگزار شده و در نهایت، تقوایی با کسب اکثریت آرای موافق به عنوان نائب رئیس انجمن شرکت های دانش بنیان خراسان رضوی انتخاب شد.
رئیس هیئت مدیره انجمن شرکت های دانش بنیان خراسان ضوی افزود: در ادامه این جلسه نیز آقایان روشنک و صابر هر کدام به ترتیب به عنوان خزانه دار و منشی هیئت مدیره انجمن انتخاب شدند.
وی در خصوص محل آدرس و دفتر انجمن گفت: در جلسه هیئت مدیره انجمن موضوع محل دفتر انجمن مورد گفتگو قرار گرفت و طبق همکاری به عمل آماده توسط پارک علم و فناوری خراسان، مقرر گردید که در ساختمان پارک علم و فناوری خراسان محلی به عنوان دفتر انجمن ایجاد شود.
مدنی بیان کرد: در این جلسه زمان برگزاری جلسات هیئت مدیره نیز تعیین شده و مقرر گردید به صورت هر دو هفته یک بار جلسات در روز دوشنبه برگزار گردد.
وی در خصوص ماموریت های انجمن و هیئت مدیره آن ابراز کرد: هیئت مدیره انجمن برنامه و هدف خود را جذب اعضا بیشتر برای انجمن قرار داده و همچنین مذاکره و تعامل با دستگاه های ذی ربط در امر دانش بنیان و فناور در کشور قرار داده است.
رئیس هیئت مدیره انجمن شرکت های دانش بنیان خراسان عنوان کرد: در هیئت مدیره انجمن تلاش می شود تا با استفاده از ظرفیت های قانونی، از تمام اعضا حمایت های لازم و خوبی صورت بگیرد.
وی با اشاره به نقش حمایتی پارک علم و فناوری خراسان، تصریح کرد: پارک علم و فناوری خراسان از ابتدای راه اندازی و ایجاد انجمن، حمایت های بسیاری را داشته و امید است که این حمایت ها همچنان ادامه داشته باشد.
مدنی در خصوص اعضا هئیت مدیره منتخب انجمن شرکت های دانش بنیان استان گفت: خوشبختانه تیم خوب و متخصصی به عنوان هیئت مدیره انجمن انتخاب شده و به جرات می توان گفت با پشتوانه و حمایت پارک علم و فناوری خراسان و تلاش اعضا هیئت مدیره انجمن، شاهد اقدامات و گام های مثبتی در جهت حمایت از شرکت های دانش بنیان استان باشیم.
وی در خصوص عضویت شرکت های در انجمن تصریح کرد: انجمن شرکت های دانش بنیان خراسان رضوی به دلیل اینکه ذیل اتاق بازرگانی تشکیل شده، یکی از شرایط داشتن عضویت با امکان حق رای در آن، دارا بودن عضویت اتاق بازرگانی است.
رئیس هیئت مدیره انجمن شرکت های دانش بنیان خراسان در خصوص عضویت افتخاری شرکت ها در انجمن شرکت های دانش بنیان خراسان رضوی گفت: برای عضویت به صورت افتخاری در انجمن نیاز به عضویت در اتاق بازرگانی نبوده و شرکت های دانش بیان، فناور و عضو مراکز رشد پارک علم و فناوری خراسان به راحتی می توانند عضو انجمن شده و از خدمات آن بهره مند شوند.
وی در خصوص تفاوت اعضا رسمی و عضو افتخاری انجمن بیان کرد: این دو دسته از اعضا تنها در داشتن حق رای با یکدیگر تفاوت داشته و در برخورداری از سایر امکانات و مزایا هیچ گونه تفاوتی با یکدیگر ندارند.

×

سرویسهای خبری