• ۰۵۱۳۵۴۲۳۱۸۴-۷
  • مشهد، بزرگراه آسیایی ، پارک علم و فن آوری خراسان رضوی ،ساختمان پیمان خطوط شرق
  • شنبه تا چهارشنبه، 8:00 تا 16:00

فهرست مطالب

درباره ما


شرکت پیمان خطوط شرق در سال ۱۳۸۵ تأسیس گردیده و فعالیت جدی خود را از اواخر سال ۱۳۸۷، پس از اخذ رتبه بندی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در دو رشته برق و ارتباطات آغاز نمود. این شرکت از ابتدای فعالیت خود همواره روند رو به رشد و توسعه ای داشته است. مدیران و متخصصین این شرکت با توجه به باور خود که همواره و در هر شرایطی فرصتهای رشد و بالندگی مهیا است از مشکلات پیش رو گریزان نبوده و با جدیت مسیر ترقی را طی می نمایند. شرکت پیمان خطوط شرق توانسته است همزمان با فراگیری و پیاده سازی آخرین فن آوریهای روز دنیا در زمینه اتوماسیون، اسکادا و مخابرات و همچنین اتوماسیون پستهای فشار قوی در بخشهایی که بر اثر تحریمهای همه جانبه مشکلاتی وجود دارد، نو آوری نموده ضمن کاهش هزینه ها پشتیبانی مناسبی را به مشتریان خود ارائه نماید.

 

تاریخچه پیمان خطوط شرق :

شرکت پیمان خطوط شرق در سال ۱۳۸۵ تاسیس گردیده و فعالیت جدی خود را از سال ۱۳۸۷ ، پس از اخذ رتبه بندی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در دو رشته برق و ارتباطات آغاز نمود .این شرکت بر مبنای توسعه ، تولید و طراحی محصولات مطابق  با  نیاز مشتریان و همچنین ارائه بهترین خدمات فنی و مهندسی اعم از طراحی ، تولید ، اجرا  و  تامین تجهیزات صنعت اتوماسیون  ،  تله متری  و کنترلدر زمینه های برق ، نفت و گاز ، پتروشیمی و دیگر صنایع زیربنایی کشور  مطابق با فناوری های روز دنیا ، پایه گذاری شده است. صلاحیت این شرکت  به عنوان یک شرکت دانش بنیان از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از اوایل سال ۱۳۹۳  احراز گردید .در راستای دستیابی به  این اهداف ارزشهای اصلی این شرکت شفافیت ، اعتماد ، یکپارچگی ، تحقق نیاز مشتری و انعطاف پذیری می باشد.هیئت مدیره ، مهندسان  و مشاوران شرکت از ابتدای تاسیس تا کنون  با نگاه به آینده روشن نهایت تلاش خود را در جهت ارتقاء سطح فعالیت های شرکت به کاربردند و همواره روند رو به رشد و توسعه ای  را سپری کرده اند و امید است با عنایت خداوند متعال ، قدمی در جهت خود کفایی و اعتلای میهن عزیزمان برداریم.

 

زمینه های فعالیت پیمان خطوط شرق :

  • طراحی ، تامین تجهیزات و اجرای اتوماسیون پست های فشار قوی برق با استفاده از برند های معتبر از قبیل ABB ، Siemens  ، GE و …
  • طراحی ، تامین و اجرای سیستم های کنترل و مانیتورینگ از راه دور پست های فشار قوی برق
  • طراحی و ساخت پایانه های راه دور ( PKS – RTU513 ) با رفرنس قوی و بالا در صنعت اتوماسیون ایران
  • طراحی ، تامین تجهیزات و اجرای مراکز کنترل و مراکز دیسپاچینگ
  • طراحی ، تامین تجهیزات و اجرای سیستم های مخابراتی و شبکه های صنعتی
  • طراحی ، تامین تجهیزات و اجرای سیستم های نظارت تصویری و حفاظت فیزیکی
  • تهیه و تامین تجهیزات مورد نیاز صنایع اتوماسیون ، ارتباطات و برق

 

×

سرویسهای خبری