• ۰۵۱۳۵۴۲۳۱۸۴-۷
  • مشهد، بزرگراه آسیایی ، پارک علم و فن آوری خراسان رضوی ،ساختمان پیمان خطوط شرق
  • شنبه تا چهارشنبه، 8:00 تا 16:00

فهرست مطالب

بازدید بانک ملت از شرکت پیمان خطوط شرق

  • تاریخ انتشار: 3 شهریور 1399
  • دسته بندی: اخبار

 

تامین نیازهای فناورانه کشورتوسط شرکتهای دانش بنیان

آقای اسماعیلی مدیریت شعب بانک ملت استان خراسان رضوی با ابراز خرسندی از توانمندی شرکتهای دانش بنیان اظهارکرد: شرکتهای فعال دانش بنیان درپارک علم و فناوری سهم عمده ای در تامین نیازهای فناورانه کشور دارند که در استمرار حمایت نهادهای مختلف دولتی وغیردولتی و نیز نهادهای مالی می تواند بسیار حائز اهمیت باشد.
دکتر سید مهدی مدنی مدیر عامل و رئیس انجمن شرکتهای دانش بنیان در حاشیه بازدید مدیران و هیئت همراه بانک ملت از شرکت‌ پیمان خطوط شرق بیان کرد: در راستای سیاست اقتصاد مقاومتی و سال جهش تولید و با توجه‌ به سوابق درخشان شرکت‌ تلاش کردیم تا از شرایط تحریم استفاده نماییم.

وی ادامه داد: ساخت تجهیزات بومی با تکنولوژی های روز دنیا در حوزه صنعت کنترل اتوماسیون و مانیتورینگ و اسکادا از زمینه فعالیتهای شرکت است .

دکتر سید مهدی مدنی در ادامه افزود: در خصوص حمایت بانکها از شرکت‌ها به دو دسته تقسیم می شوند که دسته اول شرکت‌هایی که توان مالی مناسب و از رشد و توسعه خوبی برخوردارند اما شرکتهای دیگر که درگروه دوم قرارمی گیرند شرکتهای می باشند که نیاز به استفاده از تسهیلات مناسب دارند تا زمینه رشد و پیشرفت ایشان فراهم شود .

در خاتمه ایشان افزودند : اگر حمایتهای لازم از شرکت‌های دانش بنیان انجام شود این پتانسیل و توانائی بالقوه وجود دارد که با مساعدتها و حمایتهای بانک منجر به رشد چشمگیر و روزافزون شود .

×

سرویسهای خبری